+48 17 240 15 40

System B2B

O firmie

budynek budynek

Impulsem do założenia firmy Centrum Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. był dynamiczny rozwój technologii cięcia laserowego w Polsce. Od momentu powstania przedsiębiorstwa, we wrześniu 2008 roku, nieustannie się rozwijamy, a podstawę działalności naszej firmy stanowi technologia cięcia laserowego.

Pierwszy laser CO2 zakupiliśmy w 2008 roku, drugi w roku 2011. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na bardziej przetworzone materiały rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o spawanie oraz gięcie detali na prasach. Działania te pozwoliły nam na wprowadzenie do oferty wykonywanie konstrukcji mechanicznych i budowlanych o średnich gabarytach.

Dynamiczny rozwój oraz stały wzrost zamówień zaowocował w 2011 roku zmianą siedziby firmy i przenosinami do Parku Przemysłowego „Stare Miasto Park”, gdzie kontynuujemy naszą działalność i gdzie dokonujemy kolejnych inwestycji w nowoczesne technologie.

Doskonała współpraca z klientami (krajowymi i zagranicznymi) z branży maszynowej, górniczej oraz energetycznej skłoniła nas do uruchomienia linii technologicznej do produkcji konstrukcji mechanicznych, budowanych w oparciu o technologie światłowodowe wykorzystywane przy obróbce metali.

Główne atuty firmy Centrum Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. to:

  • Kompleksowa obsługa
  • Wysoka jakość wyrobów
  • Krótkie terminy realizacji
  • Fachową wiedzę i bogate doświadczenie
  • Szybkie i elastyczne reagowanie na potrzeby klienta

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Warning: simplexml_load_file(http://maps.googleapis.com/maps/api/geocode/xml?address=%2C+Le%C5%BCajsk%2C+Podkarpackie+&sensor=true) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/users/cks-laser/public_html/wp-content/plugins/mdp-local-business-seo/mdp_info.php on line 746

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://maps.googleapis.com/maps/api/geocode/xml?address=%2C+Le%C5%BCajsk%2C+Podkarpackie+&sensor=true" in /home/users/cks-laser/public_html/wp-content/plugins/mdp-local-business-seo/mdp_info.php on line 746