+48 17 240 15 40

System B2B

O firmie

budynek budynek

Impulsem do założenia firmy Centrum Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. był dynamiczny rozwój technologii cięcia laserowego w Polsce. Od momentu powstania przedsiębiorstwa, we wrześniu 2008 roku, nieustannie się rozwijamy, a podstawę działalności naszej firmy stanowi technologia cięcia laserowego.

Pierwszy laser CO2 zakupiliśmy w 2008 roku, drugi w roku 2011. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na bardziej przetworzone materiały rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o spawanie oraz gięcie detali na prasach. Działania te pozwoliły nam na wprowadzenie do oferty wykonywanie konstrukcji mechanicznych i budowlanych o średnich gabarytach.

Dynamiczny rozwój oraz stały wzrost zamówień zaowocował w 2011 roku zmianą siedziby firmy i przenosinami do Parku Przemysłowego „Stare Miasto Park”, gdzie kontynuujemy naszą działalność i gdzie dokonujemy kolejnych inwestycji w nowoczesne technologie.

Doskonała współpraca z klientami (krajowymi i zagranicznymi) z branży maszynowej, górniczej oraz energetycznej skłoniła nas do uruchomienia linii technologicznej do produkcji konstrukcji mechanicznych, budowanych w oparciu o technologie światłowodowe wykorzystywane przy obróbce metali.

Główne atuty firmy Centrum Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. to:

  • Kompleksowa obsługa
  • Wysoka jakość wyrobów
  • Krótkie terminy realizacji
  • Fachową wiedzę i bogate doświadczenie
  • Szybkie i elastyczne reagowanie na potrzeby klienta

Serdecznie zapraszamy do współpracy.