+48 17 240 15 40

System B2B

Gazy techniczne

W ofercie posiadamy gazy techniczne, których producentem jest doskonale znana w branży grupa Air Liquide. Firma Air Liquide powstała w 1902 roku i obecnie zajmuje czołową pozycję na rynku gazów technicznych wykorzystywanych w przemyśle oraz w ochronie zdrowia i środowiska. Grupa posiada swoje przedstawicielstwa w 80 krajach świata, w których oferuje swoje produkty ponad milionowi klientów.

Polski oddział Air Liquide powstał w 1995 roku. W tej chwili na terenie naszego kraju grupa posiada trzy zakłady chemiczne zajmujące się produkcją azotu, tlenu i argonu w postaci ciekłej. Jednym z tych zakładów jest największa w Polsce, znajdująca się w Dąbrowie Górniczej, instalacja do rozdziału powietrza. Pozostałe dwa zakłady umiejscowiono w Krakowie oraz w Puławach. Do Air Liquide należą również nowoczesne centra napełniania butli w Białymstoku, Dąbrowie Górniczej, Poznaniu oraz w Pruszczu Gdańskim. Instalacje te, dzięki wykorzystaniu w pełni zautomatyzowanej technologii, pozwalają uzyskać gazy sprężone o stałej i powtarzalnej jakości. Każda z napełnionych tam butli posiada gwarancję stabilnego składu gazu podczas całego cyklu jej użytkowania.

Firma Air Liquide szczególną wagę przykłada do bezpieczeństwa, co uwidaczniają jej działania w zakresie wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zapewnienia Jakości, Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, zgodnego z normami PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-N-18001:2004. Grupa wdrożyła także system zarządzania bezpieczeństwem żywności, wymaganym dla wszystkich organizacji działających w całym łańcuchu żywnościowym, zgodnym z normą PN-EN ISO 22000:2006.

Air Luquide oferuje dostawy gazów w postaci ciekłej i sprężonej, a także z jednostek on-site. Wśród proponowanych gazów sprężonych znajdują się m. in.:

  • ARCAL™ – gama spawalniczych gazów osłonowych,
  • FLAMAL™ – gazy do zastosowań płomieniowych,
  • LASAL™ – gama gazów przeznaczona dla urządzeń laserowych,
  • ALIGAL™ – atmosfery ochronne dla przemysłu spożywczego,
  • ALPHAGAZ™ – gama gazów dla zastosowań laboratoryjnych i analitycznych
  • oraz wiele innych

Warning: simplexml_load_file(http://maps.googleapis.com/maps/api/geocode/xml?address=%2C+Le%C5%BCajsk%2C+Podkarpackie+&sensor=true) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/users/cks-laser/public_html/wp-content/plugins/mdp-local-business-seo/mdp_info.php on line 746

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://maps.googleapis.com/maps/api/geocode/xml?address=%2C+Le%C5%BCajsk%2C+Podkarpackie+&sensor=true" in /home/users/cks-laser/public_html/wp-content/plugins/mdp-local-business-seo/mdp_info.php on line 746